Junioři U19 - OP

2015-10-11 11:18:49
10.10.2015 BK Krnov U19 - BK Spartak Uherský Brod 47:34 (9:13, 14:22, 31:30)
Sestava:Durišík Jiří 12bodů (trojky: 2, TH: 2/4, fauly: 0), Klíma Richard 9bodů (trojky: 1, TH: 0/1, fauly: 1), Chudoba Miroslav 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Zápalka Tomáš 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Gazdík Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 3), Dratnal Martin 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Mezírka Mikuláš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Stanovský Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
IMG-20151011-WA0008 kopie.jpgDruhý zápas byl plně jiný. Po jasně vyhraném zápase jsme nastoupili naprosto nekoncentrovaní, jakoby se soupeř porazil sám. Ale ten chtěl překvapit a to se mu dlouhou dobu dařilo. My jsme se nemohli prosadit střelecky, protože většinou šlo o nepřipravenou pozici. Trápili jsme se celý poločas, kdy naposledy jsme dali jen 14 bodů!!! Poprvé jsme se dostali do vedení v 5. minutě III/IV (24:23). Rozhodla zlepšená obrana v poslední části zápasu, kterou jsme vyhráli 16:4. Podle slov trenéra se kluci probudili sice pozdě, ale přece. Nesmíme soupeře podceňovat, je třeba jít do zápasu naplno od první minuty a ne vše zachraňovat až v závěru. Hosté si zaslouží pochvalu za statečný výkon, ale my se musíme soustředit především na ten náš.