Muži- OP

2015-11-09 10:08:28
07.11.2015 BK Krnov Muži - BK Torola Snakes Ostrava 72:79 (15:27, 31:47, 48:61)
Sestava:Velčovský Jan 17bodů (trojky: 0, TH: 9/10, fauly: 2), Siegfried Jiří 14bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 2), Vidlička Adam 13bodů (trojky: 0, TH: 7/9, fauly: 3), Sýkora Ondřej 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Hradečný Michael 6bodů (trojky: 1, TH: 3/4, fauly: 1), Hrabovský Martin 5bodů (trojky: 1, TH: 2/4, fauly: 3), Gazdík Jakub 4bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 4), Durišík Jiří 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 4), Zápalka Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
DSC_0141 kopie.jpgŠpatný začátek zápasu, kdy jsme chybami v obraně umožnili hostům šňůru 13:0 určil ráz zápasu. Soupeř byl na koni, my jsme se trápili. Teprve ve druhé půli jsme trochu zvýšili obrátky a hráli rychleji dopředu. A nedokázali jsme využít fakt, že hostující hráči hráli s vysokým počtem faulů. Místo toho, abychom chodili do koše, stříleli jsme z trojek. V poslední čtvrtině jsme se konečně probudili a chodili si pro fauly, ale vedlo to jen ke snížení skóre. Škoda, zápas se dal vyhrát i přes to, že nám chyběl Venca a hlavně střelec Peca. Ale nesměli bychom prospat začátek. A také nesmíme dostat tři technické chyby. Je třeba nechat namyšleného a arogantního rozhodčího (nebyl to Čarda) být a soustředit se na vlastní výkon. I když to bylo hodně těžké.