Žáci U14+U15 - DIVIZE

2015-11-15 17:20:41
14.11.2015 Starší minižáci U13 - BK Snakes Ostrava B 58:41 (16:20, 24:26, 38:39)
Sestava:Beeldman Tomáš 19bodů (trojky: 0, TH: 3/7, fauly: 0), Čepek Richard 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Santarius Ivo 12bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 2), Kopecký Jan 9bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 3), Martin Křiva 6bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 0), Samake Samuel Ibrahim 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Lazar Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Mareš Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Glac Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
DSC_0152 kopie.jpgJeden z posledních soupeřů v základním kole, kterého jsme snad mohli porazit, protože v Ostravě jsme sehráli naprosto vyrovnaný zápas. Zbytečnou prohru jsme chtěli odčinit i proto, že se naše marodka velice pomalu vyprazdňuje. Ale i tak nám chybělo hned 5 hráčů (Mates, Honza, Kuba, Víťa a Patrik). Hosté naopak přijeli s několika hráči, kteří již zakusili ligovou soutěž. A právě ti nám dělali největší problémy. Sice jsme měli dobrý vstup do zápasu, ale naposledy jsme vedli v 6.minutě 13:8. Pak najednou nic. Opět jsme nebyli schopni proměnit ani jednoduchý dvojtakt a to nás provázelo prakticky až do konce zápasu. Kdybychom proměnili jen polovinu z našich jasných šancí, nemuseli jsme se pořád trápit. Ať jsme dělali cokoli, soupeř byl stále o pár bodíků vepředu. Vše se zlomilo až jsme přešli na zónovou obranu a zvykli jsme si, co v ní máme dělat. Hosté vedli ve 38. minutě 39:33, ale pak do konce zápasu dali za 12. minut pouhý koš. Výhra o 17 bodů vůbec neodpovídá o průběhu zápasu, nám se vydařil právě jen jeho konec. Ale takto jsme mohli hrát celý zápas!!! A nemuseli jsme se tak trápit. Dnes musím vyzdvihnout výkon Kopce, který nejen vybojoval spoustu míčů, ale dal i důležité body v době, kdy se zápas lámal. Pro nás to byla cenná výhra, protože vývoj zápasu nám nepřál a museli jsme si sáhnout až na dno a soupeře přetlačit.