Žáci U14+U15 - DIVIZE

2015-11-15 18:40:00
15.11.2015 Starší minižáci U13 - BK Příbor 42:80 (13:23, 29:38, 36:53)
Sestava:Santarius Ivo 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Beeldman Tomáš 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 9bodů (trojky: 0, TH: 1/6, fauly: 0), Mareš Lukáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Glac Ondřej 3bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 3), Kopecký Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Samake Samuel Ibrahim 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jakub Havlíček 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Lazar Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Fildán Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSC_0156 kopie.jpgV Příboře jsme prohráli ostudně o 120 bodů, což byla naše nejvyšší porážka. Proto jsme chtěli tento náš propadák trochu odčinit. A to se nám dařilo až do konce poločasu. Přitom výsledek mohl být ještě lepší, kdybychom nedělali naprosto triviální chyby v úvodu zápasu, kdy jsme nabízeli soupeři jeden míč za druhým. Výsledkem šesti ztrát míčů v rozehrávce byla šňůra 0:12.
Po přestávce jsme už dali příležitost všem hráčům lavičky a hráli jsme na dvě pětky. Tam se projevila značná nezkušenost některých hráčů hlavně v obraně, kde nám soupeř dával jednoduché koše. A závěr byl z naší strany naprosto tragický (0:17). Zde jsme nakupili do několika minut tolik chyb, že by to to mělo stačit na celý zápas. Chtělo by to více zodpovědnosti a hlavně více spolupráce celé pětice na úkor sólování jednotlivců.