Muži - OP

2015-11-30 16:54:26
28.11.2015 BK Krnov Muži - BK Labrador Ostrava "A" 80:56 (31:17, 51:27, 57:41)
Sestava:Strnisko Petr 36bodů (trojky: 6, TH: 8/10, fauly: 1), Velčovský Jan 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Janovský Václav 10bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Vidlička Adam 8bodů (trojky: 0, TH: 6/9, fauly: 1), Zápalka Tomáš 5bodů (trojky: 1, TH: 0/1, fauly: 0), Sýkora Ondřej 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Gazdík Jakub 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Matiaško Ján 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Filip Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Adámek Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Hradečný Michael 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
DSC_0165 kopie.jpgKrásný zápas hlavně v první polovině, kdy se nám opravdu dařilo střelecky. Bylo vidět, že návrat Pecy týmu ohromně pomohl a zvedl mu patřičně sebevědomí. Také se nám dařilo v obraně, kde jsme hosty vůbec nepustili pod náš koš. Ale na druhé straně se nám nedařilo zastavit trojkové pokusy soupeře, díky kterým se držel trošku ve hře. Po poločasové přestávce na nás dolehla obvyklá krize. Nebyli jsme schopni překonat zónovou obranu hostů a dali jsme za 10 minut jen dva koše ze hry! Naštěstí jsme vše nahrazovali bojovností pod vlastním košem a povolili jsme protivníkovi jen 14 bodů. Krize pokračovala ještě další tři minuty ve IV/IV, kdy se Ostravané přiblížili dalšími dvěma trojkami na 59:50. Ale pak se vrátil na hřiště náš nejlepší střelec Peca, který trojkou a šestkami opět přinesl do našich řad uklidnění. když jsme přidali další koše a trojky, rázem jsme vedli 78:50. Konec už se dohrával v poklidu, kdy vynikla jen pěkná asistence Hradce při nájezdu po zadní lajně.
Po zbytečných porážkách v posledních domácích zápasech jsme si tedy konečně spravili chuť. Výhra byla naprosto zasloužená. Byli jsme pestřejší v útoku, měli dobrou obranu a hlavně jsme se nepoložili v době, kdy se nám nedařilo.