Kadeti U17 - OP

2015-12-14 10:47:42
12.12.2015 BK Krnov U17 - Snakes Ostrava 54:45 (6:10, 21:19, 35:34)
Sestava:Kortiš Vojtěch 22bodů (trojky: 1, TH: 9/14, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 11bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 1), Choma Daniel 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Suchánek Michal 7bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 1), Čepek Richard 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Sukup Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSC_0182 kopie.jpgDo druhého utkání vstoupili koncentrovaněji hosté a ujali se vedení, které navýšili po dvou trojkách až na rozdíl 7 bodů (6:13). Pak jsme se konečně probudili a více si chodili pro fauly. Díky šestkám se nám podařilo náskok nejprve vyrovnat, ale i košem Čepce konečně otočit skóre na naši stranu (21:19). Od té chvíle se nám dařilo tento náskok navyšovat až na 35:25, ale hrubě nám nevyšly závěrečné dvě minuty třetí čtvrtiny, kdy se soupeř přiblížil na rozdíl jediného bodu (35:34). Pak se oba týmy střídaly ve střeleckých miniperiodách. Nejprve jsme opět zabrali a vedli 41:34, abychom vzápětí o vedení málem přišli - 41:39. Definitivum přinesla až trojka Piškota ,který přidal spolu s Danem další body a zvýšil naše vedení na 50:39. Tento náskok už jsme udrželi až do konce zápasu.