Muži - OP

2016-01-25 09:45:17
22.01.2016 BK Labrador Ostrava B - BK Krnov Muži 61:87 (20:15, 29:44, 41:68)
Sestava:Strnisko Petr 25bodů (trojky: 4, TH: 1/2, fauly: 0), Vidlička Adam 17bodů (trojky: 0, TH: 9/10, fauly: 2), Janovský Václav 14bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 3), Durišík Jiří 8bodů (trojky: 1, TH: 1/4, fauly: 2), Sýkora Ondřej 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Matiaško Ján 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Velčovský Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 3), Zápalka Tomáš 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Hradečný Michael 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Adámek Vojtěch 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Zápas s posledním týmem tabulky jsme začali až příliš vlažně. Nechali jsme si domácí bodově odskočit, ačkoliv jsme na začátku vedli 8:3. Trápili jsme se v obraně a nedali jsme spoustu střeleckých šancí. Obrat nastal až ve 14.minutě, kdy se nám konečně podařilo zrychlit hru a zakončovat. To se dařilo především Pecovi, jenž dal dvě trojky, čímž uklidnil naši nervozitu. Během tří minut jsme otočili ze stavu 24:18 na 24:31 a od té doby jsme měli už zápas ve své moci. Výborný výkon podal Vidla, který si dokázal chodit pro fauly a šestky proměňoval s vysokým procentem(90%).Povinné vítězství jsme tedy uhráli a zlepšili si tak postavení v tabulce OP.