Žáci U14+U15 - OP

2016-01-25 11:06:37
23.01.2016 Starší minižáci U13 - BK Příbor 43:85 (17:16, 29:34, 35:58)
Sestava:Beeldman Tomáš 21bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 3), Čepek Richard 12bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 1), Lazar Lukáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Kopecký Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Glac Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 5), Choma Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Bajtek Vítězslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Štěpán Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSC_0218 kopie.jpgPo ukončení první části Divize, kde jsme skončili neslavně, jsme začali Oblastní přebor s nejsilnějším možným soupeřem. Na rozehrání to bylo dobré, protože jsme měli za sebou dlouhou přestávku bez jakéhokoliv zápasu. Jak je to už v letošní sezóně obvyklé, chybělo nám hodně hráčů, hlavně nemocní Ivo s Martinem a dlouhodobě zraněný Mates, pro něhož sezóna skončila. Ale jedno pozitivum jsme přece jen zaznamenali, protože se po roce na hřiště vrátil mozek našeho týmu Kuba, od jehož nástupu na palubovku si hodně slibujeme.
S Příborem jsme oba zápasy v Divizi vysoko prohráli, jednou dokonce o 120 bodů a tak sebral tento zápas jako příprava na tuto soutěž. Ale začali jsme s vervou. Podařilo se nám zastavovat rychlý přechod hostů a nechat je hrát do plné obrany. Jen ty obranné doskoky mohly být lepší, protože soupeř měl spoustu dalších možností k útoku. Ještě ve 14 minutě jsme vedli 26:22, ale pak jsme se nechali unést dobrým výsledkem a hráli příliš individualisticky. Hosté nás trestali odebráním míčů a rychle se dostali zpět do vedení. Druhou půli jsme začali sice snížením na 31:34, ale pak nastala katastrofa. Přestalo se dařit v útoku, nezabezpečili jsme obranu a najednou to bylo 31:50 během pár minut. Nepomohl ani time-out, kluci svěsili hlavy a přestali bojovat. Konec jsme odehráli už jen z povinnosti. Žádná spolupráce, jen driblink do plné obrany, ztráta míče, dlouhá přihrávka a míč v našem koši. Tak vypadal zápas, který jsme nadějně rozehráli. Faktem je, že nemáme při neúčasti některých hráčů adekvátní náhradu a při střídání kvalita poklesne. Hosté byli agresivnější na míč, který nám pak brali s lehkostí až neuvěřitelnou. Za první půli bych tým opravdu pochválil, ale pak propadl ve všech činnostech.