Junioři U19 - OP

2016-02-02 09:34:18
31.01.2016 BK Krnov U19 - TJ Sokol Karviná U17 59:35 (11:15, 30:18, 43:22)
Sestava:Zápalka Tomáš 15bodů (trojky: 1, TH: 0/1, fauly: 0), Klíma Richard 12bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 3), Durišík Jiří 11bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Chudoba Miroslav 9bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Gazdík Adam 6bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 2), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Jouza Matyáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Dratnal Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Stanovský Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Ticháček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3)
DSC_0228 kopie.jpgOproti zápasů s našimi kadety přijeli hosté posíleni o dva hráče, kteří již hrají pravidelně ligu juniorů. A bylo to opravdu znát. Hodně dlouho trvalo, než si tým zvykl na soupeřovu obranou zónu. Hlavně proto, že zcela zbytečně neustále pálil z dlouhé vzdálenosti. Navíc, když to nepadalo. Takže hosté zcela s přehledem vyhráli první čtvrtinu. Teprve pak si hráči uvědomili, že je třeba hrát trochu jinak. Přidali v obraně a přecházeli rychleji do protiútoků do nepostavené zóny. Druhou část jsme přesvědčivě vyhráli 19:3 a dali tak jasně najevo, kdo zápas ovládne. Vedení jsme navýšili i po poločase, hosté snížili až v závěru zápasu.