Muži - OP

2016-03-14 11:33:38
12.03.2016 BK Krnov Muži - VSK VŠB Ostrava B 89:48 (24:5, 38:19, 63:38)
Sestava:Strnisko Petr 21bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 2), Zápalka Tomáš 20bodů (trojky: 6, TH: 0/0, fauly: 1), Velčovský Jan 15bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 2), Siegfried Jiří 11bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Janovský Václav 8bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 0), Sýkora Ondřej 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vidlička Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Ticháček Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Durišík Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Hrabovský Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Adámek Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSC_0293 kopie.jpgPo dvou porážkách ve Frenštátu a doma s Karvinou jsme už potřebovali zabrat, abychom se dostali zpět do středu tabulky. Ale nečekal nás lehký soupeř, protože v posledních zápasech s tímto soupeřem jsme docela pravidelně prohrávali. Ale tentokrát přijeli vysokoškoláci pouze se šesti hráči a tak jsme mohli mít výhodu početnější lavičky. Do 4.minuty se zápas vyvíjel podle předpokladů, ale pak se nám podařilo vysílat do rychlých brejků Velču a Pecu, kteří dávali koše zadarmo. Šňůrou 16:0 jsme si zajistili náskok téměř 20 bodů, což nám usnadnilo další průběh hry. V 17. minutě jsme už vedli 38:10, ale polevení v obraně nás stálo 9 bodů, které dal soupeř po sobě. Hosty to povzbudilo a vrhli se s vervou do druhé půle. V prvních dvou minutách snížil kosmeticky na 26:44, ovšem následné tři minuty prohrál 11:0 a bylo po zápase. V poslední čtvrtině se jen dohrávalo a čekalo se, zda Sirka překoná rekord v trojkách. Nakonec jich dal 6, což je na juniora úctyhodný výkon. Potěšil i návrat po zranění pivota Lukáše Ticháčka, který naznačil, že může být pro tým výraznou posilou.