Žáci U14+U15 - OP

2016-03-21 10:30:30
19.03.2016 BC Nový Jičín - Starší minižáci U13 72:53 (22:13, 36:21, 52:35)
Sestava:Čepek Richard 24bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 2), Beeldman Tomáš 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Santarius Ivo 7bodů (trojky: 0, TH: 1/6, fauly: 0), Choma Jakub 6bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 2), Štěpán Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bajtek Vítězslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Glac Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Fildán Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
DSC_0300 kopie.jpgStejná písnička jako v Příboře. Domácí měli převahu výškovou, kterou jsme nedokázali eliminovat. Dva pivoti soupeř dali dohromady 50 bodů a to je moc. A za vše mohl naprosto špatný začátek zápasu, kdy jsme snad byli duchem ještě v Příboře. Nechali jsme dát domácím lehké koše, obrana vlastně neexistovala. Za 7 minut jsme prohrávali 21:3 a dali jsme tak domácím možnost hrát daleko uvolněněji, než kdyby byl zápas vyrovnanější. Další čtvrtiny jsme již prohráli jen o koš, což sice svědčí o našem vzkříšení, ale to už bylo pozdě. Při naší větší koncentrovanosti by se zápas vyvíjel možná jinak, ale zpět už nic nevrátíme. Za výkon v první čtvrtině bychom si výhru nezasloužili.