Kadeti U17 - OP

2016-04-04 13:35:55
02.04.2016 BK Spartak Uherský Brod - BK Krnov U17 54:31 (14:11, 38:13, 45:27)
Sestava:Choma Daniel 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Kortiš Vojtěch 7bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 3), Čepek Richard 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Janalík Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Beeldman Tomáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Suchánek Michal 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
IMG-20160402-WA0006 kopie.jpgKatastrofální výpadek ve střelbě, který nás doprovázel ve druhé čtvrtině (24:2) byl klíčovým faktorem pro vývoj tohoto zápasu. Vždyť koš jsme dali až v posledním útoku čtvrtiny. Do té doby to byl naprostý zmar. Až důkladný pohovor v šatně v poločase pozvedl hráče k větší aktivitě. Podařilo se nám zkorigovat stav na 45:31, ale závěr jsme opět vypustili.