Muži - OP

2016-04-14 19:10:00
08.04.2016 BK Labrador Ostrava A - BK Krnov Muži 51:81 (13:22, 28:39, 34:58)
Sestava:Strnisko Petr 29bodů (trojky: 6, TH: 5/6, fauly: 1), Adámek Vojtěch 9bodů (trojky: 0, TH: 3/5, fauly: 1), Zápalka Tomáš 9bodů (trojky: 3, TH: 0/0, fauly: 1), Vidlička Adam 9bodů (trojky: 0, TH: 3/6, fauly: 3), Sýkora Ondřej 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Matiaško Ján 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Ticháček Lukáš 5bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 1), Velčovský Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Chudoba Miroslav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Hrabovský Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Bylo dobré, že nám vyšel začátek zápasu, kdy Peca dal dvě trojky po sobě. Ale domácí zabojovali a podařilo se jim v polovině první čtvrtiny vyrovnat na 11:11. Ale to byla jejich labutí píseň. Další trojky Sirky a Pecy nám přinesly devítibodový náskok, který jsme udržovali až do konce poločasu. Jednoznačně nám pomohla třetí čtvrtina, kdy jsme zaznamenali 19 oproti 6 bodům domácích. Zásluhu na tom měla šňůra z 32:41 na 32:58 a od té doby už domácí rezignovali. Poslední desetiminutovku už jsme odehráli v poklidu a jen mírně navyšovali vedení. Bylo dobré, že se na bodovém rozdílu podíleli všichni hráči, i když samozřejmě vynikl Peca, autor 29 bodů.