Junioři U19 - OP

2016-05-02 12:38:41
26.04.2016 TJ Sokol Karviná - BK Krnov U19 40:88 (16:16, 26:40, 34:66)
Sestava:Chudoba Miroslav 24bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 2), Zápalka Tomáš 15bodů (trojky: 2, TH: 1/2, fauly: 0), Klíma Richard 13bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Durišík Jiří 12bodů (trojky: 2, TH: 2/2, fauly: 1), Siegfried Jiří 8bodů (trojky: 1, TH: 1/1, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Gazdík Adam 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Jouza Matyáš 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Stanovský Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Druhý zápas měl dva rozdílné poločasy. V tom prvním ztratili domácí hráči respekt a drželi se zuby nehty. Po důrazné domluvě v poločasové přestávce se kluci zdravě naštvali a svého soupeře předčili ve všech směrech. Vysoká výhra se zrodila až v poslední čtvrtině (6:22).