Muži - OP

2016-05-02 12:53:31
29.04.2016 BK Krnov Muži - BK Labrador Ostrava B 101:68 (28:11, 50:26, 67:46)
Sestava:Strnisko Petr 28bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 2), Siegfried Jiří 15bodů (trojky: 1, TH: 4/6, fauly: 2), Klíma Richard 14bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Velčovský Jan 12bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 3), Janovský Václav 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 4), Sýkora Ondřej 7bodů (trojky: 0, TH: 3/3, fauly: 1), Vidlička Adam 6bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 3), Zápalka Tomáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Adámek Vojtěch 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Ticháček Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Hradečný Michael 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
image-95f13b6db09192d58444337f766686f2fbb61ade912362a82abe9816effa90a6-V.jpgPoslední zápas letošního ročníku OP nám přidělil soupeře, který v dané sezóně ještě nevyhrál. A šanci na výhru jsme mu nechtěli dát ani my. Hosté se vydali cestou tvrdé obrany, kterou jsme museli překonávat rychlým přechodem do útoku. A to se nám dařilo velmi dobře, o čemž svědčí 28 bodů za první čtvrtinu. Hosté se opírali pouze o hru jednoho pivota, který dal všechny jejich body a dělal nám problémy v obraně. Nevyšel nám začátek druhé čtvrtiny, kdy jsme si nechali dát osm bodů po sobě, ale hlavně jsme byli úplně jaloví v útoku. Až příchod Ríši Klímy přinesl změnu v proměňování našich střeleckých šancí. Mladý hráč zaznamenal 10 bodů a pomohl k navýšení našeho náskoku. Druhou půli jsme už tak nějak zazdili. Přestali jsme hrát rychle do koše, nepadalo to tam přes tvrdou hru hostů. A tak jsme prohráli III/IV 17:20. Teprve úvodní minuty poslední části zápasu nás vrátili zpět do rytmu. Dali jsme rychle 16 bodů po sobě oproti třem bodům soupeře. Kýženou stovku jako tečku za letošní sezónou vsítil Sirka v poslední minutě zápasu. Zahráli si všichni, chvílemi jsme předváděli pěkný basket, bylo se na co dívat. Dobrý konec sezóny...