Žáci U14+U15 - OP

2016-05-04 10:07:00
03.05.2016 Starší minižáci U13 - SK Bruntál 77:61 (30:13, 44:30, 66:35)
Sestava:Beeldman Tomáš 30bodů (trojky: 0, TH: 6/6, fauly: 2), Santarius Ivo 18bodů (trojky: 0, TH: 4/11, fauly: 3), Čepek Richard 14bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 2), Choma Jakub 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Kopecký Jan 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Lazar Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Samake Samuel Ibrahim 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Štěpán Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Fildán Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
DSC_0384 kopie.jpgPoslední zápas letošní mistrovské sezóny na domácí palubovce se nám docela vydařil. I když náš výkon byl značně kolísavý, svého soupeře jsme jasně přehráli. Základ úspěchu jsme si vytvořili už v první čtvrtině, kdy jsme se dokázali přenést přes soupeřovu zónu rychlými brejky. Po vystřídání základní pětky náš výkon značně poklesl a zaslouženě jsme prohráli druhou čtvrtinu. Tady jsme se utápěli v chybách. Zbytečně jsme hráli do plných, chyběla spolupráce hráčů, nepokryli jsme si doskok pod vlastním košem. Po poločase jsme zase nasadili to správné tempo a soupeře přehráli 22:5. Ale závěr zápasu nám hrubě nevyšel. Střídali jsme už po pětkách a naše hra se úplně rozpadla. Tady jsme předváděli výkon hodný porážky. Poslední čtvrtku jsme prohráli rozdílem 15 bodů, což naše hodnocení značně snižuje. O výši rozdílu skóre tu nejde. Ale nedokážeme prozatím rozložit zátěž na všechny hráče. Vedeme o 30 bodů a přestaneme hrát. Místo toho, abychom soupeře zadupali do palubovky, zvolníme a necháme ho hrát. Musíme na tom zapracovat...