Starší žáci U15 - Nadregionální soutěž

2016-10-24 08:51:41
22.10.2016 BK Krnov U17 - BCM Olomouc 86:46 (21:14, 37:23, 63:37)
Sestava:Beeldman Tomáš 41bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 3), Choma Jakub 13bodů (trojky: 1, TH: 2/6, fauly: 2), Sysala Matyáš 9bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 1), Santarius Ivo 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 4), Štěpán Jan 6bodů (trojky: 0, TH: 0/4, fauly: 2), Jelínek Patrik 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Samake Samuel Ibrahim 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Fildán Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Lazar Lukáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Šlosárek Filip 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Bajtek Vítězslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSC_0934 kopie.jpgPo vysoké výhře nad Novým Jičínem jsme opět nastoupili na domácí palubovce proti nebezpečnému týmu Olomouce. Ten se představil jako velmi rychlý a bojový celek, pro něhož nebyl žádný míč ztracený. Jaký to rozdíl proti našemu "profesorskému" basketu. Hosté měli navrch hlavně při doskoku, kde jsme ztratili spoustu míčů. A vůbec se nám nedařilo střelecky. Trápil se především Tom, který se nemohl trefit z dálky. Pomohl si až proměněnými šestkami a následnými dvojtakty. Soupeř nás kousal až do poloviny druhé čtvrtiny (21:19), kdy jsme konečně trochu zrychlili směrem do koše a dali snadné body. A když se nám vydařil i začátek druhého poločasu, mohli jsme střídat dvě pětky. Udrželi jsme tak rychlost hry a tak jsme vyhráli poslední čtvrtku nejvyšším rozdílem 14 bodů.
Výhra je sice vysoká, ale předvedená hra nebyla z naší strany ideální. Moc chyb v řešení doskoku, kdy si nebereme hráče na záda, zpočátku velmi špatná střelba místo nahrávky lépe postavenému spoluhráči. Proti vysunuté obraně jsme si pomohli nacvičenými akcemi, ale proti zatažené osobce jsme měli problémy. Tam máme co zlepšovat.