Žáci U15 - Nadregionální soutěž

2016-11-06 19:53:04
06.11.2016 TJ Sokol Karviná - BK Krnov U17 86:79 (35:8, 46:25, 69:56)
Sestava:Beeldman Tomáš 35bodů (trojky: 1, TH: 4/10, fauly: 2), Santarius Ivo 13bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 5), Štěpán Jan 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Choma Jakub 11bodů (trojky: 3, TH: 0/0, fauly: 4), Martin Křiva 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Sysala Matyáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 2), Jelínek Patrik 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Fildán Lukáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
IMG-20161106-WA0001.jpgDo Karviné jsme odcestovali prakticky v nejsilnější sestavě, ale i soupeř nastoupil hned se třemi hráči, kteří pravidelně nastupují v ligové soutěži za NH Ostrava. A zkušenosti z ligy se projevily prakticky okamžitě. Zatímco my jsme si mysleli, že nás nemůže nic překvapit, domácí nasadili pekelné tempo. Ovšem my jsme jim svou naprosto laxní obranou dovolili prakticky vše. Tak špatně v obraně jsme doposud nehráli, i když tím samozřejmě nesnižuji výkon domácích "ligáčů". Prohrát jednu čtvrtinu 35:8 se nám hned tak nestalo. Snad někdy v začátcích v minižácích. Pak jsme sice další čtvrtiny vyhráli, ale rozdíl si Karvinští pohlídali. Teď se musíme připravit na další důležitý zápas v Bruntále, kde se nám hraje špatně. Tento mač předehráváme ve čtvrtek 10.11., abychom měli o svátku 17. listopadu volno.