Junioři U19 - Nadregionální soutěž

2016-11-28 15:30:05
26.11.2016 BK Lipník nad Bečvou - BK Krnov U19 61:58 (16:16, 30:30, 46:43)
Sestava:Kortiš Vojtěch 24bodů (trojky: 2, TH: 2/4, fauly: 3), Gazdík Adam 16bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Choma Daniel 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Vidlička Vojtěch 6bodů (trojky: 1, TH: 1/1, fauly: 0), Klíma Richard 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Janalík Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
LIP2.jpgDruhý zápas byl mnohem vyrovnanější, protože se nám více dařilo na útočné polovině. Několikrát jsme vedli, ale domácí vždy dokázali vyrovnat. Tak to probíhalo celou první půli. Ale nevydařily se nám úvodní minuty po přestávce, které jsme prohráli 8:0, tento náskok si soupeř hlídal až do 34 minuty, kdy ze stavu 45:50 jsme koši Vojty vyrovnali na 53:53. Pak už to byly nervy až do konce. My jsme však své šance nedali, naopak domácí trojkou urvali šťastnou výhru.