Muži - OP

2016-12-03 20:23:22
02.12.2016 BK Krnov Muži - BK Labrador Ostrava A 77:67 (16:9, 36:31, 59:43)
Sestava:Strnisko Petr 28bodů (trojky: 3, TH: 9/11, fauly: 2), Čarnecký Michal 13bodů (trojky: 1, TH: 6/8, fauly: 0), Sýkora Ondřej 13bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 3), Velčovský Jan 12bodů (trojky: 0, TH: 0/3, fauly: 5), Janovský Václav 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Durišík Jiří 3bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 5), Vidlička Adam 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Chudoba Miroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Hrabovský Martin 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Adámek Vojtěch 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
DSC_0965 kopie.jpgPátý zápas a pátá výhra, zatím se nám tedy daří. Ale zápas s Labradorem jsme si museli tvrdě vybojovat. Hosté si hráli tu svoji organizovanou pomalou hru, která nám příliš nevyhovovala. Sice jsme rychlými brejky dali první dva koše, ale na ty hosté opět velmi rychle zareagovali. Naším problémem byly příliš komplikované přihrávky do protiútoků, které jsme nedokázali zkrotit. Míče nám padaly z rukou či skončili přímo v autu. A protože takovýchto přihrávek neustále přibývalo, hosté byli neustále na dostřel. Až po poločasové přestávce jsme zlepšili útočnou hru, kdy jsme ze stavu 40:39 vedli po koších Pecy 52:39. Po navýšení na rozdíl 20 bodů (67:47) jsme nasadili do hry mladíky z lavičky. Těm se ale vůbec nedařilo střelecky a tak závěrečné minuty prohráli 0:12. Hosté tak jen kosmeticky upravili na konečný rozdíl.