Junioři U19 - Nadregionální soutěž

2017-01-22 12:12:39
21.01.2017 BK Vyškov - BK Krnov U19 66:57 (22:22, 36:28, 52:33)
Sestava:Choma Daniel 25bodů (trojky: 3, TH: 2/4, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 12bodů (trojky: 4, TH: 0/0, fauly: 3), Petr Pospíšil 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Kopecký Jan 6bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 0), Janalík Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Sukup Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Čepek Richard 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1)
V1.jpgBohužel do Vyškova jsme odjížděli ve značně okleštěné sestavě, ve které chyběly největší opory Vojta, Ríša či Gazďa. A také vysoký pivot Lachtan, který se rozhodl věnovat větší úsilí škole a basketu pro letošek zanechal. Škoda, protože nám alespoň jeden z těchto hráčů chyběl k tomu, abychom mohli zvítězit. Oslabený tým totiž podal docela bojovný výkon a za prohru se nemusel tentokrát stydět. Po vyrovnané první čtvrtině nám domácí bodově utekli, protože jsme se nedokázali pod košem prosadit. Až v poslední desetiminutovce jsme začali mohutně stahovat soupeřův náskok, ale přibrzdilo nás vyfaulování pivota Pospy už v šesté minutě čtvrté čtvrtiny. Přes prohru potěšilo to, že jsme se dokázali vrátit do zápasu i přes 25-ti bodový rozdíl (58:33).