Junioři U19 - Nadregionální soutěž

2017-01-22 12:22:03
21.01.2017 BK Vyškov - BK Krnov U19 64:58 (20:11, 33:28, 49:37)
Sestava:Choma Daniel 18bodů (trojky: 0, TH: 6/9, fauly: 1), Vidlička Vojtěch 15bodů (trojky: 3, TH: 4/8, fauly: 1), Petr Pospíšil 10bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 4), Janalík Jan 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Sukup Petr 5bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Čepek Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
V2.jpgPO vyrovnaném prvním poločasu nám tentokrát domácí utekli na začátku třetí čtvrtiny. Tady jsme nedali pět minut koš a prohráli tento úsek 14:0. Ale opět jsme zabojovali a do zápasu se dokázali vrátit. Ještě dvě minuty před koncem jsme dotáhli na 60:56 a měli jsme další šance (61:58). Ale závěr nám nevyšel a tak soupeř dotáhl zápas do výhry. Opět chválíme tým za bojovnost. Tým se vyrovnal s absencí opor, ale chyběl mu další střelec. Protože družstvo táhli jen Dan, Piškot a Pospa, ke kterým se nikdo výrazněji nepřidal. Ale podle trenéra jsme podali v této sestavě nadstandartní výkon.