Muži - OP

2017-01-31 14:33:57
28.01.2017 VSK VŠB Ostrava B - BK Krnov Muži 66:74 (14:28, 28:47, 49:65)
Sestava:Janovský Václav 24bodů (trojky: 3, TH: 1/5, fauly: 1), Strnisko Petr 15bodů (trojky: 1, TH: 4/6, fauly: 2), Vidlička Adam 10bodů (trojky: 1, TH: 5/6, fauly: 1), Velčovský Jan 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 4), Matiaško Ján 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Blejchař Jan 5bodů (trojky: 0, TH: 1/3, fauly: 5), Zápalka Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Durišík Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Adámek Vojtěch 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Chudoba Miroslav 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0)
Do Ostravy na palubovku VŠB jsme odjížděli tentokrát bez rozehrávačů Čardy a Hraboše, takže se taktovky řízení zápasu ujal Vidla. Po vyrovnaném začátku (8:8 v 5. minutě) jsme se dokázali konečně utrhnout šňůrou 15:0, kdy se trefovali hlavně Venca, Vidla a Jano. Do konce první čtvrtiny sice domácí snížili, ale vedení o 13 bodů nám dávalo pocit klidu. I začátek druhé čtvrtky táhl bodově Venca a konečně se trefil za tři i Peca. A když jsme poločas ukončili trojkou Vidly a košem Sirky, měli jsme k dobru 19 bodů. Tento bodový rozdíl jsme drželi prakticky až do poloviny poslední čtvrtiny, kdy jsme na palubovku poslali mladíky. Ti se sice snažili, ale bodově se nedokázali tolik prosadit. Jen jsme navyšovali naše skóre mizernými šestkami (6/2). Přes špatný konec jsme ale drželi otěže zápasu pevně v rukou a domácím jsme moc šancí nedali.