Junioři U19 - Nadregionální soutěž

2017-02-13 14:28:45
11.02.2017 SK Žabovřesky - BK Krnov U19 49:59 (14:10, 24:26, 39:37)
Sestava:Klíma Richard 16bodů (trojky: 1, TH: 3/5, fauly: 3), Gazdík Adam 16bodů (trojky: 1, TH: 1/4, fauly: 2), Choma Daniel 11bodů (trojky: 1, TH: 2/4, fauly: 2), Vidlička Vojtěch 7bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Čepek Richard 7bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Petr Pospíšil 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Eckl Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Žabiny 2.jpgDo Brna jsme jeli s odhodláním konečně prorazit šňůru porážek. Domácí jsou totiž v tabulce pod námi a tak naděje na výhru byla nasnadě. Ale začali jsme vlažně a pořádně jsme se nemohli dostat do provozního tempa. Jen Piškot a Ríša dali pár košů, ale na domácí to bylo málo. Takže mínus 4 nody byla vlastně naše "výhra". Ve druhé čtvrtině jsme už konečně začali hrát více kolektivně a bodovalo i více hráčů. Začal to trojkou Čepec, na něho navázal košem s faulem Ríša a rázem jsme vedli. O té doby se bojovalo o každý míč a o skóre. Na konci třetí desetiminutovky na tom byli lépe o koš domácí. Pak se konečně bodově probudil Gazďa, který nás držel ve hře. Za stavu 50:49 v 38. minutě jsme už nedovolili Brňanům skórovat a navíc Chomič trefil koš a trojku, což nakonec rozhodlo o výhře našeho celku. Kluci si výhru zasloužili, i když jsme vyrobili spoustu chyb. Ale dali jsme více bodů než soupeř a tak jsme mohli slavit vítězství.