Junioři U19 - Nadregionální soutěž

2017-02-13 13:38:02
11.02.2017 SK Žabovřesky - BK Krnov U19 47:60 (9:16, 19:23, 30:44)
Sestava:Gazdík Adam 16bodů (trojky: 3, TH: 3/4, fauly: 2), Petr Pospíšil 13bodů (trojky: 0, TH: 3/6, fauly: 2), Čepek Richard 11bodů (trojky: 3, TH: 0/2, fauly: 1), Choma Daniel 10bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 2), Vidlička Vojtěch 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 4), Klíma Richard 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Kopecký Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Eckl Daniel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Žabiny1.jpgTaké druhý zápas jsme začali vlažně a rychle jsme prohrávali 6:2, ale to byla od domácích labutí píseň. Střelecké trápení prolomil trojkou Čepec, pak se prosadil pod košem 2x Pospa a rázem jsme vedli 12:6. Sice jsme pak nedali 5 minut koš ve druhé čtvrtině (17:16), ale opět Čepec proměnil trojkový pokus a znovu otočil stav na naší stranu. Vedení 23:19 nebylo nic moc, ale bylo to nadějné. A druhý poločas pro nás začal katastrofou. Ríša nejprve fauloval (čtvrtý faul) a po kecání proti rozhodčím obdržel technickou chybu, což ho do konce zápasu vyloučilo. Ale kluci se semkli a hráli více kolektivně. Třetí čtvrtinu jsme vyhráli rozdílem 10 bodů, což zápas rozhodlo. Pak už jsme bodový rozdíl udrželi až do konce zápasu.