Muži - turnaj Mohelnice 2017

2017-09-19 10:54:03
Memoriál Karla Pevného - Mohelnice 2017

Po loňské účasti na turnaji v Mohelnici se trenér Čarnecký rozhodl opětovně prověřit souhru našeho týmu na tomto memoriálu. Tentokrát šlo především o to, aby se noví mladí hráči včetně hostujících juniorů z Opavy co nejvíce sehráli před zahájením mistrovské soutěže. A na tomto turnaji jsme měli možnost odehrát tři utkání se soupeři z oblastních přeborů, se kterými se v mistrovských soutěžích nemůžeme setkat. V týmu chyběly opory Velčovský, Strnisko či Blejchař, ale o to více dostali prostor mladíci. V tomto směru splnil turnaj svůj účel. Ve všech zápasech jsme vyhráli poměrně vysoko, jen s českou Třebovou jsme se první poločas trápili. Tady rozhodla třetí čtvrtina, kterou jsme vyhráli 22:10. V ostatních zápasech jsme dokázali střeleckou převahu i díky podkošové síle Kuby Blažka, který neměl konkurenci.

BK Česká Třebová - BK Krnov 48:62 (10:13, 26:27, 36:49)
Sestava = Čarnecký, Durišík 6, Vidlička 4, Zápalka, Chudoba 2, Martikán 10, Jánoš 2, Blažek 24, Janovský 8, Matiaško 6

TJ MEZ Mohelnice - BK Krnov 37:67 ( 7:26, 19:41, 25:49)
Sestava = Čarnecký 8, Durišík 4, Vidlička 5, Zápalka 2, Chudoba 8, Martikán 2, Jánoš 5, Blažek 23, Janovský, Matiaško 10

Bad Boyz Čadca - BK Krnov 47:77 (14:22, 28:42, 35:60)
Sestava = Čarnecký, Durišík 2, Vidlička 4, Zápalka 5, Chudoba 2, Martikán 11, Jánoš 24, Blažek 15, Janovský 2, Matiaško 12