Kadeti U17 - NRS

2017-10-21 13:22:34
21.10.2017 BK Krnov U17 - TJ Sokol Karviná 84:47 (24:11, 44:19, 68:31)
Sestava:Čepek Richard 24bodů (trojky: 1, TH: 1/3, fauly: 0), Santarius Ivo 22bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 4), Beeldman Tomáš 18bodů (trojky: 0, TH: 4/6, fauly: 3), Martin Křiva 7bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 3), Sysala Matyáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Zifčák Filip 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Jelínek Patrik 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Tobiášek Josef 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kopecký Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Šlosárek Filip 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
U17 Kar kopie.jpgS týmem Karviné jsme v loňské sezóně odehráli vždy vyrovnané zápasy a pro nás to byl vždy tvrdý oříšek. Ovšem v letošní sezóně hosté tým hodně pozměnili a v kategorii kadetů vsadili spíše na mladší hráče včetně hostujících kluků z NH Ostrava. Proto to byl pro nás docela "neznámý" soupeř, od kterého jsme nevěděli jaký basket bude předvádět. Do zápasu jsme vstoupili prakticky v plné sestavě, kdy nám ze základu chyběl pouze Honza. Opět jsme vsadili na naši největší zbraň, rychlý protiútok, ze kterého jsme v minulých zápasech dávali snadné koše. Máme na to dostatečně rychlé hráče, ale tentokrát jsme zahodili na začátku zápasu příliš mnoho šancí. I když se nám nedařilo střelecky, vynahradili jsme to poměrně slušnou obranou, kdy jsme dostali pouhých 19 bodů za poločas. A dokonale nám vyšel i začátek druhé půle. Dostávali jsme se do přečíslení, které jsme využívali ke skórování. V 26. minutě jsme už vedli 60:22, ovšem od té doby jsme zcela nepochopitelně polevili. Nechávali jsme střelce hostů zcela volné a tím pádem jsme dostali i spoustu laciných košů, včetně trojek. A náš zmar vyvrcholil v poslední čtvrtině, kdy jsme hráli naprosto katastrofálně. Hráči se jen honili za vlastními statistikami, místo kolektivnější hry. Chodili jsme do plných, hráli do tří hráčů, jen abychom si dali koš, ovšem byli jsme mockrát neúspěšní. Výsledkem byla remíza 16:16 za čtvrtou čtvrtinu. I když jsme vysoko vyhráli, s předváděnou hrou jsem byl naprosto nespokojen...