Starší žáci U15 - NRL

2018-10-20 13:14:54
18.10.2018 BK Opava - Žáci U15 104:31 (29:10, 53:18, 84:18)
Sestava:Štěpán Ondřej 13bodů (trojky: 1, TH: 2/2, fauly: 1), Pater Lukáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Vondrák Ondřej 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Bajtek Václav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Grigor Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Novák Vilém 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Grigor Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Petr Michal 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Opava V.jpgOdveta v Opavě dopadla mnohem hůře. Nestačili jsme zachytávat rychlé brejky domácích, kteří dávali jeden koš za druhým. Pouze prvních pět minut bylo jakž takž vyrovnaných (15:10), ale pak jsme zcela odpadli. Nejhorší byla třetí čtvrtina, kterou jsme prohráli 31:0!!! To je bohužel výsledek jako u minižáků. Nestačíme fyzicky, děláme triviální chyby, ztrácíme míče a pak je důsledkem takovýto výsledek. Pokud nezaberou ostatní, výsledek bude stále stejný. Nemůžeme to nechat pouze na dvou až třech hráčích. Musíme se zapojit všichni.
V pátek odjíždíme na turnaj do Ostrowa WKPL, kde nás prověří soupeři z Polska. Bude to zase jiné pojetí basketbalu, uvidíme jak se s tím kluci popasují...