Junioři U19 - NRL

2018-11-11 11:14:50
10.11.2018 TJ Lokomotiva Břeclav - BK Krnov U19 45:54 (3:12, 17:24, 30:37)
Sestava:Suchánek Michal 17bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 2), Santarius Ivo 13bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Čepek Richard 9bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Choma Jakub 5bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 2), Jelínek Patrik 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Sukup Petr 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Štěpán Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Tobiášek Josef 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Šlosárek Filip 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Kopecký Jan 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Břeclav V.jpgDalší kolo Nadregionální ligy juniorů nás přivedlo do daleké Břeclavi, kde jsme se s domácím týmem samozřejmě střetli úplně poprvé. Takže se týmy vůbec neznaly a nevěděly, co od druhého čekat. Po dlouhé cestě nám celkem dlouho trvalo, než jsme se vůbec trochu rozhýbali. Obrana fungovala celkem obstojně, ale náš útok ztroskotával na neproměňování šancí. Proto 12:3 po první čtvrtině bylo celkem nezvyklé skóre. Od druhé čtvrtiny se domácí tým výkonnostně zvedl, protože my jsme stále nebyli schopni dostat míč do koše. Mohli jsme vést určitě vyšším rozdílem než o 7 bodů. Vyrovnaný průběh druhé půle o tom pak nasvědčoval. Soupeři jsme sice nedovolovali nastřílet více bodů, ale sami jsme se stále nemohli pořádně trefit. A tak náskok, který jsme si vybudovali v první čtvrtině nám vlastně přinesl vítězství. To mohlo být určitě vyšší, kdybychom alespoň třetinu našich šancí dotáhli do konce. Ale i tak se výhra počítá.