Starší žáci U15 - NRL

2019-04-17 09:49:18
14.04.2019 Žáci U15 - BC Nový Jičín 48:51 (10:15, 19:28, 39:45)
Sestava:Pater Lukáš 16bodů (trojky: 0, TH: 6/15, fauly: 4), Štěpán Ondřej 13bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 1), Vondrák Ondřej 9bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Novák Vilém 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Petr Michal 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Grigor Jan 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Bednárek Adam 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vacula Tadeáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bogáč Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Grček Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Petropulos Michael 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bajtek Václav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0)
Po katastrofálním úvodu zápasu, kdy jsme nedali spoustu dobrých příležitostí, čímž hosté vedli 14:0, jsme se trochu zvedli a do konce čtvrtiny snížili vysoký náskok hostů na 5 bodů. Pak už byl zápas vyrovnaný až do samotné koncovky. A tu jsme projeli díky neproměněným trestným hodům (0/4). Tento zápas se dal vyhrát, ale musíme se koncentrovat už od začátku a ne tak, jak jsme to předvedli. Za prvních šest minut ani bod a pak zbytečně plýtvat silami na dohánění náskoku. Pak v koncovce ty síly chybí.