Žáci U15 - NRL

2020-09-26 17:57:21
26.09.2020 Žáci U15 - Basketpoint Frýdek-Místek 64:93 (11:28, 29:54, 40:75)
Sestava:Wenda Jiří 26bodů (trojky: 0, TH: 4/5, fauly: 1), Staněk Adam 14bodů (trojky: 0, TH: 2/5, fauly: 4), Bajtek Václav 11bodů (trojky: 0, TH: 5/8, fauly: 4), Drulák Jakub 5bodů (trojky: 0, TH: 3/6, fauly: 3), Žida Samuel 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Dorazil Viktor 2bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 3), Jelínek Radim 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Korabečný Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2)
FM D.jpgBohužel jsme po úterní předehrávce netrénovali v počtu, ve kterém bychom mohli natrénovat hru proti presinkové obraně, kterou v současné době týmy soupeřů produkují. A samozřejmě jsme dělali úplně stejné chyby jako proti Příboru. Odevzdávali jsme jeden míč za druhým při chybně zvolených přihrávkách nebo se nechávali zdvojovat při driblinku. A byl z toho hrůzostrašný začátek zápasu, kdy jsme se nedostali dlouhé minuty ani za půlku. Vypadalo to, jako v nováčkovských zápasech minižáků. Teprve postupem času jsme si začali zvykat a překonávat obranu soupeře. Dostali jsme se tak i pod koš hostů, kde jsme však ne vždycky volili to správné zakončení. A proto skóre na naší straně narůstalo velmi pomalu, kdežto na straně hostů nějak moc rychle. Ve druhé půli už jsme byli přece jen vyrovnanějším soupeřem, ale ten hrál samozřejmě pod dojmem vysokého náskoku.
Pokud se na tréninku nesejdeme v deseti hráčích, nemůžeme s tím nic udělat. Další zápas hrajeme ve středu 7.10. v Orlové, tak snad se dáme do té doby trochu dohromady. V těch 5 - 7 hráčích toho moc pro herní systém nenatrénujeme.