Kadeti U17 - NRL

2020-10-04 19:15:26
03.10.2020 Basketpoint Frýdek-Místek - BK Krnov U17 79:69 (21:18, 51:33, 64:50)
Sestava:Vacula Tadeáš 17bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 2), Pater Lukáš 14bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 4), Drulák Jakub 10bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 1), Bogáč Petr 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bajtek Václav 10bodů (trojky: 0, TH: 2/6, fauly: 0), Grigor Jan 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vondrák Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Novák Vilém 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Petropulos Michael 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Velmi špatná obrana trojkové střelby domácích, zbytečné fauly klíčového hráče Lukáše, nedané tutovky a šestky. Tak se dá krátce shrnout naše hra ve Frýdku-Místku. Klíčovou fází zápasu byla druhá čtvrtina, kdy musel sedět pro větší množství faulů Lukáš. Tuto část hry jsme prohráli 30:15 a bylo už po zápase. Sice jsme pak druhý poločas vyhráli, ale to už znamenalo jen menší zmírnění náskoku domácího celku.