Muži - Severomoravská liga - 1. třída

2020-10-04 19:22:42
03.10.2020 BK Příbor - BK Krnov Muži 85:68 (22:15, 43:32, 58:50)
Sestava:Janovský Václav 23bodů (trojky: 4, TH: 1/2, fauly: 2), Kortiš Vojtěch 16bodů (trojky: 0, TH: 2/8, fauly: 4), Vidlička Adam 9bodů (trojky: 0, TH: 3/8, fauly: 1), Santarius Ivo 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Matiaško Ján 6bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 3), Šesták Matěj 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 4), Smutný Michal 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Choma Jakub 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Do nového ročníku naší "ligové" soutěže jsme vstoupili velmi špatně. Sestava byla plná juniorů a navíc se střelecky nedařilo Sirkovi a tak tým musela táhnout nestárnoucí hvězda Venca. Soupeř měl první poločas hru pod kontrolou, ale pak jsme se trochu zlepšili. Dotáhli jsme se na 50:50 minutu před koncem třetí čtvrtiny, ale v závěru jsme si bohužel nepohlídali střelce trojek a zase jsme posadili domácí do sedla. A navíc jsme hned na začátku poslední desetiminutovky dostali další trojku, takže se rozdíl už dostal na dvojciferný rozdíl. Ten už soupeř jen hlídal, my jsme se na více nezmohli.