Muži - SM liga - 1. třída

2021-09-25 13:03:53
24.09.2021 VSK VŠB Ostrava - BK Krnov Muži 36:63 (11:16, 24:30, 31:47)
Sestava:Kortiš Vojtěch 22bodů (trojky: 1, TH: 1/4, fauly: 1), Janovský Václav 16bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 2), Šesták Matěj 9bodů (trojky: 2, TH: 1/2, fauly: 1), Durišík Jiří 5bodů (trojky: 1, TH: 2/2, fauly: 2), Matiaško Ján 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Zápalka Tomáš 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 2), Němčík Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Rumian Adam 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Kalisz Mikoláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Po porážce doma s Hladnovem cestovali naši muži hned za týden k dalšímu ostravskému soupeři, tentokráte na palubovku VŠB. Bohužel nám chyběl zraněný Adam a tak místo něho nastoupil do základu Jano. Zápas jsme nezačali moc šťastně, protože hned z prvních útoků jsme obdrželi dvě trojky a koš, takže úvodní tři minuty jsme projeli 8:0. Ale naštěstí jsme se oklepali a začali mnohem lépe bránit. A k dobré obraně se přidal i útok, takže jsme během následujících pěti minut odtočili na 13:8. Domácí se ještě drželi do konce prvního poločasu, ale druhá půle už byla zcela v naší režii. Dobře jsme bránili, o čemž svědčí pouhých 12 bodů za 20 minut hry, které jsme od soupeře obdrželi. Naopak sami jsme dali 33 bodů a tak jsme vydolovali první výhru v soutěži.