Kadeti U17 - NRL

2021-10-24 17:25:52
23.10.2021 BK Krnov U17 - BC Nový Jičín 51:58 (21:16, 37:26, 42:40)
Sestava:Grigor Jan 22bodů (trojky: 2, TH: 4/6, fauly: 3), Pater Lukáš 13bodů (trojky: 1, TH: 6/8, fauly: 4), Vacula Tadeáš 7bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 5), Vondrák Ondřej 5bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 4), Drulák Jakub 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 3), Beneš David 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Dorazil Viktor 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bogáč Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
NJ D.jpgPo vysoké porážce s Novým Jičínem v kategorii juniorů jsme si chtěli napravit reputaci v kadetech. Ale bohužel nás trápí vysoká marodka včetně karantény hráčů. Takže jsme nastoupili opět pouze v osmi hráčích. A začali jsme velice dobře. Sice jsme na začátku prohrávali 2:6, ale pak jsme vzali otěže vývoje zápasu do svých rukou. Dobře jsme bránili a dařilo se nám podnikat nebezpečné protiútoky. Ovšem trápila nás stará bolest v podobě proměňování střeleckých šancí. Kdybychom vedli o dvacet bodů už v poločase, nikdo by se nedivil, ale prostě ty šance nedáme a pak nás to hodně mrzí. Hosté pak totiž přešli do zónové obrany, kterou se nám nedařilo rozstřílet. Navíc se zranili David a Petr, takže jsme měli k dispozici jen šest hráčů. A protože nejsme nemohli střídat, síly ubývaly. Hosté využili naší střelecké impotence ke srovnání náskoku a posledních pět minut byli neustále ve vedení o pár bodů. V době našeho snažení o vyrovnání jsme přišli o Tadeáše, který se vyfauloval. A hosté měli neuvěřitelné štěstí v podobě dvou "náhodných" trojek o desku v poslední minutě. Na tyto střely jsme už nedokázali odpovědět a ztratili jsme nadějně rozehraný zápas. O pěti hráčích se nedá hrát v plném nasazení, navíc v naprosto vyrovnaném závěru, kde šlo o každý míč, střelu či doskok. Vyhrál tentokrát šťastnější celek, jinak jsme byli naprosto vyrovnaným soupeřem.