Junioři U19 - NRL - skupina E

2021-12-18 15:33:09
18.12.2021 Basket Valašské Meziříčí - BK Krnov U19 68:52 (17:12, 27:29, 47:40)
Sestava:Štěpán Ondřej 21bodů (trojky: 0, TH: 3/3, fauly: 5), Grigor Jan 14bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 0), Pater Lukáš 6bodů (trojky: 0, TH: 2/6, fauly: 2), Bajtek Václav 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 1), Vacula Tadeáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Drulák Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 7), Beneš David 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bogáč Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vondrák Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Novák Vilém 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
VM V.jpgBohužel jsme se vůbec nepoučili z nepovedeného výkonu proti Frýdku-Místku a pokračovali jsme v naprosto mdlé a nevýrazné hře bez jakéhokoliv basketbalového nápadu. Vypadá to tak, že nás covidová karanténa poznamenala více, než jsme si přáli. Nedokážeme hrát agresivně na koš, v obraně se vůbec nepohybujeme, stojíme v ní jako solné sloupy. A ztrácíme naprosto zbytečně míče v rozehrávce a to i když nejsme nijak atakováni. Obrovským nedostatkem jsou naše doskoky, kdy dovolíme soupeři mít třeba tři až čtyři útoky po sobě!!! Naše hra měla určité parametry jen ve druhé čtvrtině, kdy jsme přešli na zónovou obranu se kterou si domácí nějakou dobu nevěděli rady. Ze skóre 24:15 jsme se najednou dostali do hry a otočili na 24:25. Do konce poločasu jsme tento malý náskok ještě udrželi, i když jsme se zase dopustili zbytečných ztrát. Ovšem po přestávce jsme "najeli" do starých kolejí. Přes důraznou domluvu o nutnosti pohybu v obraně jsme nechali soupeře třikrát najet pod náš koš a pohodlně skórovat. To ho ovšem nastartovalo a my jsme naopak najednou přestali úplně hrát. Od 25. minuty jsme nebyli schopni dát koš, i když jsme ty příležitosti měli. A to se u nás stává nějak podezřele pravidlem, že nedáme a naopak necháme protivníka lehce skórovat. A když pak domácí dali dvě trojky po sobě byli jsme na kolenou. Nikdo se nenašel, kdo by nějak pozvedl výkon ostatních hráčů, neměli jsme žádného tahouna. S 50 nastřílenými body prostě nemůžeme vyhrávat. Ondra se vyfauloval, Luki po Covidu se teprve rozehrává a Rous neměl zrovna svůj den. Z ostatních mohu pochválit zase Konyho za práci v obraně, ale obecně neumíme proměnit šance a tím pádem dávat body. Na to doplácíme v obrovské míře a proto prohráváme...