Kadeti U17 - NRL - skupina F

2022-01-09 14:43:13
09.01.2022 BK Krnov U17 - BK Snakes Ostrava B 86:56 (28:11, 49:27, 71:39)
Sestava:Pater Lukáš 37bodů (trojky: 5, TH: 0/4, fauly: 2), Grigor Jan 25bodů (trojky: 0, TH: 3/5, fauly: 2), Drulák Jakub 12bodů (trojky: 0, TH: 0/3, fauly: 3), Beneš David 6bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 5), Novák Vilém 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Vondrák Ondřej 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bajtek Václav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Dorazil Viktor 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bogáč Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Snakes U17 D.jpgPo sobotním docela nečekaném vítězství jsme nastoupili v neděli v dohrávaném zápase proti rezervě Snakesu. Proti němu jsme měli výškovou i věkovou převahu, protože většina hráčů byla mladší než my. Zápas jsme začali přesně tak, jak jsme chtěli. Agresivnější obranou jsme získávali míče a rychlými brejky se dostávali do snadného zakončení. Už ve třetí minutě jsme vedli 10:0 a pak za další dvě minuty 20:2. Proto jsme střídali skoro po pětkách, aby si zahráli rovnoměrně všichni hráči. Někdy naše hra hodně drhla, špatně jsme se domlouvali na přebírání v obraně, někdy jsme hodně zbytečně najížděli do plných, místo toho, abychom si rychlými přihrávkami udělali lepší prostor pro najetí do koše. Náskok jsme si však pohodlně hlídali, když se dařilo hlavně Lukimu, který se konečně prosadil i ze strojek. Soupeře jsme jasně přehráli a tuto výhru jsme si zasloužili, i když jsme museli bojovat mnohem méně než proti silnější Orlové.