Muži - SM liga - 1. třída

2022-01-15 17:56:27
13.01.2022 BK Opava 2010 B - BK Krnov Muži 83:60 (19:12, 36:34, 65:44)
Sestava:Strnisko Petr 25bodů (trojky: 4, TH: 1/3, fauly: 4), Matiaško Ján 12bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Siegfried Jiří 7bodů (trojky: 1, TH: 2/4, fauly: 5), Němčík Petr 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Kortiš Vojtěch 4bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Rumian Adam 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Beneš Kryštof 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Chudoba Miroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5), Šesták Matěj 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Kalisz Mikoláš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Do haly vedoucího mužstva naší ligy jsme byli nuceni odjet bez Vency, Adama a Ďuriho, tedy tří hráčů základní sestavy. Zápas jsme začali celkem obstojně, ale od vedení 6:5 nám domácí utekli po proměněných trojkách na rozdíl 7 bodů. Tuto první překážku jsme dokázali překonat a dobrou hrou jsme vyrovnali stav díky přesným trefám Pecy. Bohužel nám vůbec nevyšla třetí desetiminutovka, kde jsme nechali soupeře rozstřílet a velice dlouho jsme nedokázali dát koš. Období od 25. do 30. minuty jsme prohráli 18:2 a tím pádem bylo o výsledku zápasu rozhodnuto. Poslední čtvrtina už byla zase naprosto vyrovnaná, ale náskok domácích jsme přes zlepšený výkon nedokázali vůbec snížit.