Muži - SM liga - 1. třída

2022-01-23 11:41:40
21.01.2022 BK Snakes Ostrava B - BK Krnov Muži 71:57 (24:11, 39:26, 56:42)
Sestava:Chudoba Miroslav 15bodů (trojky: 2, TH: 1/2, fauly: 2), Janovský Václav 14bodů (trojky: 1, TH: 3/5, fauly: 4), Siegfried Jiří 11bodů (trojky: 3, TH: 0/0, fauly: 3), Zápalka Tomáš 6bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 3), Šesták Matěj 5bodů (trojky: 1, TH: 2/4, fauly: 4), Matiaško Ján 3bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 2), Rumian Adam 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Vidlička Adam 0bodů (trojky: 0, TH: 0/4, fauly: 3)
Na palubovku druhého týmu naší soutěže jsme odjížděli už bez našeho nejlepšího snajpra Pecy, který přestoupil po vzájemné dohodě klubů do prvního týmu Opavy 2010, kde se bude snažit pomoci při záchraně první ligy. Takže nám jeho body hodně chyběly. A navíc jsme se museli obejít o prvního rozehrávače Vojty. Bohužel nám utekl začátek zápasu, kdy jsme se nedokázali prosadit ve střelbě a tak nám domácí celek rychle utekl na rozdíl deseti bodů. I když jsme pak díky Mirkovi a Vencovi snížili na 17:11, soupeř nám opět utekl na rozdíl 13 bodů. A tento náskok si vlastně protivník udržoval po celý zápas. Další tři čtvrtiny byly totiž naprosto vyrovnané. I když jsme se snažili se zápasem něco udělat, vždy po snížení náskoku se nám soupeř opět bodově vzdálil. V poslední čtvrtině jsme prohrávali už 67:46, ale v závěru zápasu jsme trojkami upravili na konečný rozdíl.