Junioři U19 - NRL - skupina E

2022-02-12 20:22:18
12.02.2022 BK Opava B - BK Krnov U19 98:39 (18:8, 54:12, 74:27)
Sestava:Grigor Jan 22bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2), Bogáč Petr 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Bajtek Václav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Drulák Jakub 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Novák Vilém 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 1), Vondrák Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 5)
Opava V.jpgK těžkému utkán s rezervou ligového týmu Opavy jsme odjížděli pouze se šesti hráči a hlavně bez rozehrávačů. Takže jsme nemohli čekat nějaký přijatelný výsledek. Navíc celý týden jsme trénovali v malém počtu, takže příprava na tento zápas byla skoro nulová. A podle toho to na hřišti také vypadalo. Jen prvních sedm minut jsme jakž tak drželi krok se soupeřem, kdy jsme vedli 8:7, Ale pak nastala katastrofa. Absolutně jsme se nedokázali vypořádat s tvrdou celoplošnou obranou domácích, kteří nám brali jeden míč za druhým. A byly z toho jednoduché koše bez obrany. Ze stavu 7:8 se Opavané dostali až na 51:8 během deseti minut hry. Je faktem, že rozhodčí pustili některé zákroky na naši rozehrávku, ale my jsme si prostě s tím neporadili. A té době to vypadalo spíše na ručník než na nějakou hru. Ve druhé půli jsme si už sem tam přihráli a překonali soupeřovu obranu, ale zase jsme zazdili úplně jasné střelecké šance. V poslední čtvrtině se navíc zranil Čogi, takže nebylo koho střídat. A nakonec jsme dohrávali o čtyřech po vyfaulování Konyho.
V Opavě jsme nic nepředvedli, bylo to spíše na ostudu. Musíme se otřepat a zvednout hlavu. Ovšem bez dostatečného počtu hráčů na tréninku to nepůjde. A navíc jsou nyní jarní prázdniny a někteří kluci budou mimo Krnov. Takže příští zápasy jsou v ohrožení, pokud se někdo nevrátí z marodky. Rozhodne čtvrtek...