Muži - SM liga - 1. třída

2022-02-13 12:35:10
12.02.2022 BK Krnov Muži - VSK VŠB Ostrava 57:66 (12:18, 30:33, 40:53)
Sestava:Siegfried Jiří 20bodů (trojky: 3, TH: 1/2, fauly: 4), Chudoba Miroslav 8bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 5), Kortiš Vojtěch 7bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 4), Zápalka Tomáš 7bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 4), Matiaško Ján 6bodů (trojky: 0, TH: 0/1, fauly: 5), Šesták Matěj 6bodů (trojky: 0, TH: 4/4, fauly: 3), Vidlička Adam 3bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Durišík Jiří 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Zápas byl vyrovnaný po celou první polovinu, kdy se obě mužstva střídala ve vedení. Ale bohužel se nám ve třetí čtvrtině nepodařilo navázat na výkon z první půle a tuto část hry jsme prohráli o 10 bodů, což se ukázalo být rozhodující. Dopláceli jsme na fauly, podle kterých na nás byli rozhodčí mnohem přísnější než na hosty. O tom svědčí poměr 20:12. Hodně nám chyběl pod košem Venca, ale v tomto zápase jsme nenašli druhého střelce k Sigimu. Naše střelecká potence byla hodně špatná. Sice jsme ubránili hosty na 66 bodů, ale našich 57 bylo žalostně málo. S tak málo vstřelenými body se hodně špatně vyhrává...