Kadeti U17 - NRL - skupina F

2022-03-12 20:38:22
12.03.2022 Strabag Zlín - BK Krnov U17 64:53 (11:4, 25:15, 37:31)
Sestava:Grigor Jan 28bodů (trojky: 0, TH: 16/20, fauly: 3), Bajtek Václav 8bodů (trojky: 0, TH: 2/6, fauly: 1), Drulák Jakub 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Beneš David 4bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 2), Wenda Jiří 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Vacula Tadeáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bogáč Petr 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vondrák Ondřej 1bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 2), Dorazil Viktor 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Zlín V.jpgVe zlínské hale jsme nastoupili proti soupeři, kterého jsme v prvním kole doma docela snadno přehráli. Ale oproti tomuto zápasu nám chyběl mozek týmu Lukáš, ke kterému se po zranění krku v Šumperku přidal Vilém. Takže jsme přišli o dva hráče základní pětky. A v první čtvrtině jsme předváděli naprosto otřesný výkon, který měl daleko k tomu, co umíme. Absolutně jsme se nedokázali vyrovnat s těsnou obranou domácích, kterou tolerovali rozhodčí. A to tak, že jsem se musel ozvat za což jsem vyfasoval technickou chybu. Bohužel jsme se nedostali k nějaké solidní hře, hráli jsme spíše na náhodu. Za celou první čtvrtinu jsme dali pouhý jeden koš a dvě šestky Vaškem, který navíc dvakrát netrefil z šestky ani zařízení. Prostě seděli jsme ještě v autobusu a nehráli vůbec nic. Naše hra se mírně zvedla po první přestávce, kdy už jsme konečně dali nějaké koše, ale stále byl náš útok jalový. Obranu jsme zlepšili, do poločasu jsme dostali jen 25 bodů, ale našich 15 v útoku, to byla tragédie. Také začátek druhé půle nám vůbec nevyšel, protože domácí zvýšili na 35:17 po našich triviálních chybách v obraně. Teprve pak jsme se trochu zvedli a začali snižovat náskok. Ovšem příliš jsme se spoléhali v útoku na Rouse, chyběla mi hra do koše od vícero hráčů. Několikrát jsme snížili na rozdíl šesti bodů, ale úplný závěr nám zase utekl. Za stavu 54:48 jsme nechali soupeře doskočit v útoku míče a následně zakončit. Takže místo snahy o vyrovnání jsme mentálně selhali a nechali soupeře v klidu dotáhnout zápas do vítězného konce.