Kadeti U17 - NRL - skupina F

2022-04-30 13:45:30
30.04.2022 Basketpoint Frýdek-Místek - BK Krnov U17 76:54 (19:6, 42:29, 60:36)
Sestava:Grigor Jan 27bodů (trojky: 0, TH: 5/13, fauly: 4), Vondrák Ondřej 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 4), Vacula Tadeáš 6bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 4), Pater Lukáš 5bodů (trojky: 0, TH: 1/4, fauly: 1), Wenda Jiří 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Novák Vilém 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Bajtek Václav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Dorazil Viktor 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Bogáč Petr 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 2)
FM V.jpgV poslední době se už jaksi ustálila tradice, že máme hrozně špatné začátky zápasů. Nevím čím to je, ale než se rozběháme, rozstřílíme, hrozně dlouho to trvá. Doma proti Přerovu jsme to ještě zvládli, ale ve FM nás domácí smetli tak, že jsme se už nevzpamatovali. Tak hrozný začátek, kdy jsme nedokázali devět minut dát nějaký koš poznamenal celý zápas. Musíme si uvědomit, že zápas začíná už od první minuty a ne až od desáté. Už v páté minutě jsem hledal pomyslně na lavičce ručník, který bych hodil do hřiště. Tak strašný výkon jsme podávali. Bez pohybu, bez střely, bez obrany. Hrozné... V poslední minutě jsme sice trochu zabrali a dali 6 bodů, ale z toho šestky jsme měli 2:8. Trochu jsme se zlepšili ve druhé části, kde jsme konečně začali proměňovat naše šance a výsledem byla remíza této části, ale to nic neřešilo vzhledem k vysokému náskoku domácích. Ten ještě zvýšili po přestávce, kdy jsme zase začali hrát komplikovaně, bez nápadu a pohybu všech pěti hráčů. Pouhých sedm bodů za deset minut svědčí o všem. Do poslední čtvrtiny jsme nastoupili v zónové obraně, která nám dala konečně jakousi naději na přiblížení ve skóre. Domácí nedali čtyři minuty ani bod, my jsme šňůrou 13:0 snížili na 50:62 a měli jsme další střelecké šance. Bohužel ani při útočném doskoku, kdy jsme měli čtyři střely po sobě, jsme nedokázali dostat míč do koše, což nás stálo lepší výsledek. Domácí se totiž začali trefovat z trojek a bylo po zápase. Ale nutno říci, že si to zasloužili. My jsme hráli hluboko pod své možnosti, nedařilo se nám střelecky, kdy prostě nedáme pod tlakem obrany ani ty vyložené šance. Pak nemáme šanci se porvat o vítězství...