Muži - SM liga - 1. třída

2022-05-24 09:49:02
20.05.2022 BK Krnov Muži - BK Snakes Ostrava B 68:73 (14:17, 37:33, 55:45)
Sestava:Chudoba Miroslav 21bodů (trojky: 0, TH: 3/6, fauly: 4), Janovský Václav 11bodů (trojky: 2, TH: 1/1, fauly: 4), Kalisz Mikoláš 10bodů (trojky: 2, TH: 0/0, fauly: 4), Durišík Jiří 9bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 5), Kortiš Vojtěch 7bodů (trojky: 0, TH: 3/4, fauly: 3), Vidlička Adam 7bodů (trojky: 0, TH: 5/16, fauly: 1), Šesták Matěj 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 4), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Beneš Kryštof 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Snakes D.jpgPoslední zápas letošní sezóny nám proklouzl mezi prsty. Bohužel nemohl nastoupit Sigi, který se zranil v úterním zápase na Labradoru a jeho body nám hodně chyběly. Přes horší začátek se nám podařilo hosty střelecky přibrzdit a po první prohrané čtvrtině jsme otočili výsledek v náš prospěch. Ve druhé půli jsme už vedli 58:45, ale pak přišel klíčový moment zápasu, kdy rozhodčí vyloučil pro vzájemné slovní napadení Vencu a jednoho soupeřova hráče. Ale pro nás to bylo jednoznačně výrazné oslabení, protože Venca předtím dal dvě trojky a proměnil šestky. Po vyloučení jsme měli velký výpadek ve střelbě a následující minuty jsme prohráli 10:0. Na tom měly podíl i neproměněné šestky, kterých jsme zahodili nepřiměřeně moc. V poslední čtvrtině jsme dali jen 13 bodů a dostali 28, což rozhodlo o výsledku tohoto zápasu.