Kadeti U16 - OP

2011-01-10 11:42:57
09.01.2011 BK Krnov U19 - TJ Sokol Karviná "B" 50:46 (13:8, 18:27, 34:42)
Sestava:Klímek Daniel 20bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 1), Vidlička Adam 10bodů (trojky: 2, TH: 0/1, fauly: 1), Helebrandt Daniel 9bodů (trojky: 0, TH: 3/11, fauly: 2), Zápalka Tomáš 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vaščák Marek 5bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Siegfried Jiří 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Gazdík Adam 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kukla Ondřej 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Filip Daniel 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
V prvním zápase museli hráči o výhru perně bojovat až do samotného závěru zápasu. Po slušné první čtvrtině se hráči nekoncetrovali v obraně, dovolili soupeři šňůru 15:0!!! a pak horko těžko doháněli ztrátu. Do vedení se tým dostal až ve 37. minutě zápasu, ale závěr naštěstí zvládl.