Kadeti U16 - OP

2011-03-07 10:23:41
06.03.2011 TJ Sokol Karviná "B" - BK Krnov U19 82:56 (17:11, 38:29, 62:49)
Sestava:Durišík Jiří 23bodů (trojky: 1, TH: 2/2, fauly: 4), Helebrandt Daniel 10bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Vidlička Adam 9bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 3), Filip Daniel 8bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Vaščák Marek 6bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Kukla Ondřej 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Stanovský Jakub 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 3), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Siegfried Jiří 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Jouza Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
V odvetném zápase už si hráči pohlídali začátek, ale hluché místo od 7. do 9. minuty, které prohráli 9:0, povzbudilo domácí tým k ještě větší aktivitě. Po vyrovnané hře přišel další výpadek ve třetí čtvrtině, kdy od 23. do 25. minuty nedali hosté ani bod a tento úsek prohráli 12:0 a o osudu zápasu tak bylo rozhodnuto.