Kadeti U16 - OP

2011-03-23 18:29:01
22.03.2011 TJ Hlučín - BK Krnov U19 31:68 (14:10, 28:33, 29:45)
Sestava:Kiculis Paris 14bodů (trojky: 0, TH: 2/4, fauly: 2), Durišík Jiří 13bodů (trojky: 1, TH: 0/3, fauly: 0), Stanovský Pavel 10bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Vidlička Adam 10bodů (trojky: 1, TH: 1/2, fauly: 0), Vaščák Marek 6bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Helebrandt Daniel 6bodů (trojky: 0, TH: 0/3, fauly: 1), Kukla Ondřej 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 4), Siegfried Jiří 3bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Filip Daniel 2bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0), Krupinský Jaroslav 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Zápalka Tomáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0)
Druhý zápas jsme naopak začali velmi vlažně a opět jsme byli málo produktivní. První koš jsme dali až v šesté minutě, kdy jsme snižovali na 8:3. Nadále se hráči předháněli v zahazování trestných hodů (10/2), čehož využili domácí k vedení. Hlučínští drželi krok ještě po celou druhou čtvrtinu, ale postupně se naše hra zlepšovala. Navíc jsme měli vyrovnanější kádr, který měl mnohem více sil do druhé půle. V ní jsme soupeře naprosto přejeli, když nám dokázal vstřelit pouhý jeden koš a jednu šestku. Naopak naši hráči konečně protrhli střelecké trápení a výsledek druhého poločasu 3:35 hovoří za vše.