Nejmladší minižáci U11 - OP

2011-11-20 13:17:12
P1080980 kopie.jpgBK Krnov - BK Breda-Wenstein Opava 21:59 (2:20, 8:35, 13:50)
BK Krnov - BK Breda-Wenstein Opava 32:41 (8:10, 18:18, 28:29)

Do prvního zápasu jsme nastoupili naprosto nesoustředěně, jakoby se hráči viděli ještě v posteli. Prakticky žádná obrana, velmi špatné zakončení v útoku. A právě to byl největší rozdíl mezi oběma mužstvy. Zatímco my jsme nebyli schopni dát koš ani z těch nejvyloženějších šancí, soupeř využil skoro každou dobrou příležitost. Jeho výhra byla naprosto zasloužená.
Druhý zápas, to bylo jakoby úplně jiné mužstvo. Najednou jsme lépe bránili, hosté nám dávali body hlavně ze šestek,ale poslední dva naše koše znamenaly snížení náskoku na rozdíl pouhých dvou bodů. A od druhé čtvrtiny začalo drama. Hosté se přizpůsobili naší hře, proti obraně se špatně prosazovali, naopak my jsme začali dávat lehké koše z protiútoků. Dokonce 5 minut před koncem jsme vedli 32:31, ale pak jsme nedali vyložené dvojtakty asi 5x po sobě. Tím jsme dali šanci soupeři, který nakonec vyhrál poslední tři minuty 10:0 a tím zápas vyhrál.
Bohužel opět jsme doplatili na špatné procento úspěšnosti zakončování. Kdybychom dali jen pár košů navíc (a ty šnace jsme měli), mohli jsme pomýšlet i na výhru. Takto mohu pochválit kluky za bojovnost a snahu se soupeřem poprat.
Snad to vyjde někdy příště, ale je to příklad, jak by měl zápas každý hráč odehrát.