Kadeti U17 - OP

2011-11-28 09:52:57
27.11.2011 BK Krnov U19 - TBS Přerov 67:36 (20:10, 37:16, 49:26)
Sestava:Ticháček Lukáš 15bodů (trojky: 0, TH: 1/1, fauly: 1), Stanovský Pavel 13bodů (trojky: 0, TH: 3/9, fauly: 2), Vidlička Adam 11bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 2), Rumian Adam 10bodů (trojky: 0, TH: 2/2, fauly: 0), Filip Daniel 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Kukla Ondřej 4bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 1), Chudoba Miroslav 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Krupinský Jaroslav 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 2), Stanovský Jakub 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1), Zápalka Tomáš 2bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Jouza Matyáš 0bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 0), Siegfried Jiří 0bodů (trojky: 0, TH: 0/2, fauly: 0)
P1080984 kopie.jpgV tomto zápase jsme byli jednoznačným favoritem vzhledem k postavení obou týmů v tabulce oblastního přeboru. Zatímco náš tým bojuje o prvenství ve skupině, hosté se prozatím krčí spíše u dna tabulky. Trenér Opršal měl na výběr téměř celý kádr, v němž chyběli pouze pivot Vaščák a křídelník Durišík. Oba však patří do základní rotace týmu a tak se čekalo, jak si domácí výběr poradí s jejich neúčastí. Ale základní pětka ve složení : Rumian, Vidlička, Kukla, Pavel Stanovský a Lukáš Ticháček začala zápas velmi dobře. Brzy se ujala vedení 9:2 a dokonce první čtvrtiny narostl náš náskok na 10 bodů. Ve stejném tempu narůstal rozdíl skóre i ve druhé desetiminutovce i přes početné střídání hráčů lavičky. Takže už v poločase jsme měli dostatečný náskok, zejména díky dobré obraně, která povolila soupeři pouhých 16 bodů.Ve druhé půli už kvalita naší hry poklesla. Příležitost dostali všichni hráči a ne všichni podali optimální výkon. Sice jsme udrželi Přerovany na 10 bodech, ale sami jsme nedokázali vstřelit potřebné koše. V poslední čtvrtině se nám dařilo pouze udržovat získaný náskok,který jsme následně navýšili až v posledních dvou minutách zápasu.