Kadeti U17 - OP

2011-12-18 10:32:44
17.12.2011 BK Snakes Ostrava "B" - BK Krnov U19 23:121 (5:34, 11:62, 19:95)
Sestava:Stanovský Pavel 32bodů (trojky: 0, TH: 4/7, fauly: 0), Filip Daniel 24bodů (trojky: 0, TH: 2/3, fauly: 0), Rumian Adam 17bodů (trojky: 1, TH: 0/2, fauly: 0), Kukla Ondřej 15bodů (trojky: 0, TH: 1/6, fauly: 0), Ticháček Lukáš 11bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Vaščák Marek 11bodů (trojky: 0, TH: 1/2, fauly: 0), Vidlička Adam 7bodů (trojky: 1, TH: 0/0, fauly: 0), Zápalka Tomáš 4bodů (trojky: 0, TH: 0/0, fauly: 1)
Také druhý zápas jsme měli zcela ve své režii. O prvních minut se valil na soupeřův koš jeden útok za druhým a po 8 minutách jsme vedli propastných 27:0.Teprve pak dali první body domácí. Podobný vývoj měly i další čtvrtiny a tak se zrodila nejvyšší výhra našeho celku v dosavadním průběhu soutěže. Domácí se pak mohli jen radovat, že rozdíl celkového skóre nedosáhl na stovku.